משכנתא לדירה ראשונה

לחיות עם המשכנתא - ולא לחיות בשבילה

מגיע לכם מישהו שישמור על האינטרסים שלכם, וישיג עבורכם מה שהבנקים לא רוצים שתחשבו שאפשר. מישהו שתוכלו לסמוך עליו, שהוא דואג רק לכם. אנו יודעים, שכל משפחה יכולה להגיע לחסכון כלכלי עצום בעזרת ליווי מקצועי בנטילת משכנתא.

משכנתא היא החלטה משנה חיים

נטילת משכנתא היא צעד לא פשוט, היא מלווה בערפל של מושגים לא מוכרים, בירוקרטיה ואותיות קטנות וחשובות. רגע לפני שאתם לוקחים משכנתא שמבוססת על המלצת יועץ המשכנתאות בבנק, זכרו שהמשכנתא שלכם תלווה אתכם לאורך שנים ותשפיע על רמת החיים ועל איכותם.

כדי לבצע החלטה שהיא הטובה ביותר עבורכם ,אתם חייבים להכיר את כל כללי המשחק – וכאן מומחי המשכנתא של מינוף פיננסים נכנסים לתמונה.

שומרים על האינטרס שלך מול הבנק

חברת מינוף פיננסים צברה ניסיון עשיר בייעוץ וליווי בתהליכי נטילת משכנתאות. צוות החברה שלנו מקושר למערכת הבנקאית ומכיר אותה מבפנים, אנחנו נלווה אתכם הכי אישי שאפשר. בראש ובראשונה, בשמירה על האינטרסים שלכם מול אלו של הבנק. ובנוסף, בבחירת בנק המשכנתאות הנכון עבורכם, בבחירת מסלולי ההלוואה, תמהיל המשכנתא, הריבית האופטימלית וקביעת ההחזרים החודשיים שיתאימו לכם היום ובעתיד.

חסכו עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

אנו מעניקים ליווי צמוד, ייעוץ בלתי מתפשר וטיפול בכל הבירוקרטיה. קשרי העבודה הפוריים של מינוף פיננסים עם הבנקים למשכנתאות מאפשרים לנו לנהל משא ומתן קשוח ולקבל תוצאות חסכוניות ביותר עבורכם. כך, בתום תהליך מהיר ויעיל, תיהנו מחיסכון של עד מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא. חיסכון שיאפשר לכם לשמור על רמת חיים גבוהה ולהגשים חלומות, בלי שהמשכנתא תעכב אתכם!