ביטוחים

השקט שלך הוא המקצועיות שלנו! התאמת ביטוח הוא נושא שמשאירים למקצוענים.

הלקוחות שלנו נהנים משירות אישי של צוות מומחים, עם ניסיון של מעל ל- 30 שנה בהתאמת תוכנית ביטוח לפרט, למשפחה ולעסק. והכל במקום אחד, עם כתובת אחת.

ביטוח רכב

אצלנו תוכלו לקבל הצעה משתלמת לכלל ביטוחי הרכב, ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח כך שנוכל להתאים לכם את ההצעה הטובה ביותר. העיקר, סעו חופשי בתחושת בטחון.
צרו קשר

ביטוח דירה

ביטוח לבית קרקע? ביטוח לדירה בבניין? ביטוח לבית בבניה? האם אני צריך כיסוי למבנה בלבד? או גם לתכולה? אצלנו תקבלו מענה ביטוחי מלא לכל אלו, יחד נרכיב עבורכם ביטוח מתאים שיכלול כיסוי במקרה של שריפה, רעידת אדמה, צד ג', עובדים בבית, גניבת תכשיטים, אופניים ועוד.
צרו קשר

ביטוח בריאות פרטי

הרפואה הציבורית בישראל הינה מצויינת, אך לצערנו ישנם צרכים אשר אינם מקבלים מענה במסגרת זו. תרופות מחוץ לסל הבריאות, השתלות בחו"ל, ייעוצים פרטיים ועוד, אינם ממומנים על ידי המדינה ועלותם עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. כיום כ- 50% מאזרחי מדינת ישראל מחזיקים ביטוח בריאות פרטי אשר מהווה רשת בטחון משמעותית. על מנת להבטיח גם לכם כיסוי מלא, פנו אלינו לקבלת תוכנית בריאות פרטית מותאמת ליחיד ולמשפחה.
צרו קשר

ביטוח עסק

ביטוח לעסק יכול להיות מורכב מאוד, ומצריך מקצוענים שיוכלו להתאים את הכיסוי הביטוחי לצורכי העסק שלך. משרד עו"ד, מאמן כושר, מפעל או קבלן, כל אלו צריכים פוליסות שונות ומותאמות. פנו אלינו ומחלקת העסקים שלנו יתאימו עבורכם תוכנית ייעודית לעסק.
צרו קשר

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הינו ביטוח חיים למקרה מוות אשר מכסה את גובה המשכנתא במקרה פטירה של אחד מבני הזוג. תעריף הביטוח נקבע בהתאם לגיל המבוטחים, גובה ההלוואה, מצב בריאותי ועוד. בין חברות הביטוח והבנקים יכולים להיות הבדלים משמעותיים במחירים ובגובה ההנחות שניתן לקבל. ביטוח זה ילווה אתכם לשנים ארוכות ולכן חשוב לבדוק ולהשוואות את העלויות בין החברות. אצלנו תוכלו תקבלו הצעות מכל חברות הביטוח ותוכלו לבחור בהצעה המתאימה והמשתלמת ביותר.
צרו קשר

ביטוח חיים

האם אני צריך ביטוח חיים? וכמה? ניתוח סיכונים ובניית תוכנית הגנות למשפחה מצריכה ניתוח של מקצוענים ולכן אנחנו נבנה לכם יחד תוכנית שתתאים לכם ולמצב המשפחתי והכלכלי שלכם.
צרו קשר

תוכנית פנסיונית- קרן פנסיה/ ביטוח מנהלים

כל עובד שכיר/עצמאי צריך תוכנית פנסיונית. האם כדאי לבחור בקרן פנסיה או בביטוח מנהלים? תוכניות אלו משלבות בתוכן חסכון לזמן פרישה, ביטוח נכות, אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה פטירה ושארים. לכל אחד מהתוכניות הללו יש יתרונות וחסרונות, וחשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי שידאג לכם. התאמת תוכנית פנסיונית הינה פעולה רצינית שמצריכה ניתוח נכון של הצרכים והתאמה אישית שכוללת בתוכה, מצב משפחתי, עיסוק, גובה שכר ועוד. אנחנו כאן כדי לוודא שהפנסיה שלכם הכי משתלמת עבורכם.
צרו קשר

ביטוח נסיעות לחו"ל

תשלום בגין הוצאות רפואיות, פיצוי בגין גניבת מזוודה או טלפון נייד, ביטול טיסה בגין מצב רפואי ועוד. כל אלו רק חלק מהכיסויים הביטוחים שקיימים בפוליסה נסיעות לחו"ל. לפני שאתם טסים (וחשוב לעשות זאת בסמוך לקניית כרטיסי הטיסה) פנו אלינו ונרכוש עבורכם את הפוליסה המתאימה וטובה ביותר לנסיעות לחו"ל.
צרו קשר