מיחזור משכנתא

כדי לחסוך הרבה יותר

המשכנתא כבדה עליכם? זה הזמן למחזור משכנתא.

גורמים רבים עשויים להוביל לכך שהמשכנתא המצוינת שלקחתם בעבר הפכה להיות יקרה ולא משתלמת. שוק המשכנתאות הוא משתנה ודינמי, הריביות משתנות ללא הרף, לאחרונה אף אושרה הגדלה במרכיב הפריים ועודכנו מסלולי ההלוואות. גם מצבכם האישי הינו דינמי, למצב המשפחתי והפיננסי שלכם יש השפעה רבה על המשכנתא שלכם. לכן, סיכוי גדול שמחזור המשכנתא בעזרת המומחים של מינוף פיננסים יחסוך לכם מאות אלפי שקלים!

למנף את מצבכם הכלכלי בלי להוציא שקל מהכיס!

יש לכם נכס קיים ואתם רוצים למנף אותו? זו ההתמחות שלנו. מינוף פיננסים מלווה לקוחות למינוף היכולת הפיננסית שלהם למקסימום. בעזרת מחזור משכנתא מקצועי ויעיל תוכלו להגדיל את ההון העצמי שלכם ובכך לרכוש נכס נוסף בלי להוציא שקל מהכיס!

איך נדע שאפשר לחסוך לכם?

פנו כבר עכשיו למומחי מחזור המשכנתאות של מינוף פיננסים, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם נבדוק עבורכם את הנתונים הבאים:

האם חלו שינויים בריביות המשק מאז שנטלתם את המשכנתא?

איך מורכב תמהיל המשכנתא שלכם? עדכון תמהיל המשכנתא בהתאם לשינויי המסלולים בבנקים עשוי לחסוך לכם הרבה כסף.

אילו שינויים התרחשו ביכולת ההחזר החודשית שלכם? הכנסות גבוהות יותר, פדיון קרנות השתלמות או ירושה שקיבלתם, עשויים להיות משמעותיים בשינוי אורך חיי המשכנתא שלכם.

המשפחה גדלה? פריסה נוחה יותר של המשכנתא תקל עליכם באופן ניכר.

דואגים לאינטרס שלכם לפני הכל

בדיקה חינמית במינוף פיננסים תוביל להמלצה שלנו אם הגיע הזמן לעשות עסקה חדשה ומשתלמת יותר. במידה וזה אכן ישתלם לכם, מומחי החברה ילוו אתכם אישית, יעניקו ייעוץ בלתי מתפשר, ייצגו אתכם נאמנה מול הבנקים ויטפלו בכל הבירוקרטיה. כך, בתום תהליך מהיר ויעיל, תיהנו מחיסכון של עד מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא. חיסכון שיאפשר לכם לשמור על רמת חיים גבוהה ולהגשים את כל חלומותיכם, בלי שהמשכנתא תעכב אתכם!

שימו לב! לאחר בדיקה חינמית, במידה ולא תמצא היתכנות לחסכון משמעותי ימליץ היועץ שלא להתחיל בתהליך מחזור.